ЗмістОпис

Загальна інформація про реєстр

Опис поширених кнопок спеціальних дій для реєстру

ВАЖЛИВО!

Не всі, з описаних нижче можливостей, можуть бути використані при роботі з реєстрами даних. В залежності від системних прав конкретного користувача, виду та призначення конкретного реєстру даних, ті чи інші з перелічених далі в інструкції основні елементи управління реєстрами, можуть бути відсутніми або недоступними (заблокованими).

Більш детально опис та робота із реєстром розглянуто у відповідних розділах Робота з пацієнтом та блоках "Інструкції користувача" РеєстратураМедзаклади ПМДМедзаклади СМДМедзаклади приватні ПМЗ.

УВАГА!

Передумовою для ознайомлення з інформацією даного розділу та роботою в системі, є виконання умов розділу Елементи управління інтерфейсуОпис та робота з реєстрамиЗагальні функції карток реєстрів.

РЕЄСТР ІМУНІЗАЦІЯ

Реєстр Імунізація (мал. 1) розташований в модулі ЦПМСД / Поліклініка     (для працівника первинної ланки), Поліклініка / Стаціонар     (для працівника вторинної ланки). Зазначений реєстр є різновидом реєстрів данихДля перегляду реєстру Імунізація, необхідно:

  1. Перейти в модуль ЦПМСД / Поліклініка / Стаціонар     (мал. 1детально про модуль тут...)
  2. Відкрити реєстр Імунізація  (мал. 1) або підпорядкований реєстр (логічний).
  3. В робочій області головного вікна системи, відкриється таблиця реєстру (мал.1) в якому відображається всі ЕК Імунізації пацієнтів, що були внесені до МІС спеціалістами ЛЗ зареєстрованим в системі MedEir.

ВАЖЛИВО!

Інтерфейс залежить від налаштування системи, тому назва, вигляд піктограми, послідовність та перелік модулів, реєстрів та звітів можуть відрізнятися.

Картка імунізації відображає процеси фіксації записів імунізації та планування вакцинації (табл. 1 та 2) і створюється у відповідному розділі ЕМК пацієнта (детально, тут...). В картці імунізації пацієнта зберігаються медичні дані стосовно Імунізації \ Вакцинації \ Щеплення (детально у розділі Опис картки "Імунізація"). За допомогою стандартних кнопок, картку імунізації в даному реєстрі можна лише переглянути або редагувати.

Мал. 1 - Реєстр Імунізації пацієнтів


Таблиця 1. Стани створеної картки імунізації

Назва

Опис

1

"Запланована"

Імунізація запланована

2

"Зроблена"

Імунізація була виконана

3

"Скасована"

Імунізація була скасована із вказанням причини

4

"Невизначена"

Стан запису невизначений

Даний реєстр може містити логічні реєстри:

  • Заплановані на сьогодні - записи імунізацій в стані "Заплановані", що мають значення атрибуту "Дата" дорівнює поточній даті (мал. 2, позначка [1]).

Таблиця 2. Перехід станів картки імунізації

Перехід з

Перехід в

Опис

1

"Запланована"

"Зроблена"

Імунізація виконана та зафіксована

2

"Запланована"

"Скасована"

Імунізація була скасована\перенесена

3

Усі стани

Невизначена

Стан запису імунізації невизначений. 

Наприклад, прострочена дата запланованої вакцинації

УВАГА!

В ЕМК пацієнта з Таблиці вакцинацій є модживість видплення вакціинвції в стані "Запланована"

  • Заплановані на 30 днів - записи імунізацій в стані "Заплановані", що мають значення атрибуту "Дата" дорівнює поточній даті + 30 днів (мал. 2, позначка [2]).


Мал. 2 - Логічні реєстри імунізації пацієнтів


Реєстр Імунізації містить такий набір колонок таблиці (мал. 3), форма "Налагодження колонок". Перелік, що відображається в таблиці реєстру (мал. 1) можливо змінити (детально тут...), обравши або знявши прапорець з відповідної колонки форми "Налагодження колонок". Також, для зручності користувача, можна змінити розташування колонок в таблиці (детально тут...).

Мал. 3 - Перелік колонок реєстру Імунізація пацієнтів


Структура реєстру, набір стандартних кнопок та робота з реєстром зазначена у розділі Опис та робота з реєстрами.

Окрім стандартного набору дій над даними реєстру користувачу можуть бути (за наявності відповідних прав) доступні додаткові дії (мал. 4.) Далі в наступному пункті інструкції розглянемо набір кнопок спеціальних дій.

ВАЖЛИВО!

Кнопки спеціальних дій визначаються та налаштовуються під кожний реєстр окремо, адміністраторами МІС MedEir, за попередніми домовленостями (детально в розділі Навчальні матеріали та техпідтримка).

СПЕЦІАЛЬНІ ДІЇ РЕЄСТРУ

Реєстр Імунізація містить кнопки спеціальних дій, які дають змогу виконувати певні дії в реєстрі. Нижче наведено найпоширеніший їхній перелік (мал. 4 та в табл. 3)

Мал. 4 - Спеціальні дії в реєстрі Імунізація

Таблиця 3. Призначення кнопок "Спеціальних дій" в реєстрі Імунізація

№ п/п

Зображення кнопки

Назва кнопки

Доступність на використання

Опис

1.

ЕМК









Доступно всім у кого зазначено в правах.

Кнопка відкриває Електронну медичну картку обраного в реєстрі пацієнта, що дозволяє перейти до створення/видалення імунізації. В ЕМК знайти відповідну медичну карту (амбулаторна/стаціонарна), консультацію/огляд та обрати відповідну гілку дерева навігацій "Імунізації", "Таблиця імунізації", "Профілактичні імунізації та щеплення". Детально в розділах Опис картки "Імунізація"Амбулаторна картка, Стаціонарна картка









2.















Сформувати графік вакцинації

Формує затверджений календар щеплень відповідно https://bzv.org.ua/2016/06/24/kalendar-profilaktichnih-shheplen-v-ukrayini/.

Календар формується для всіх пацієнтів ЛЗ користувача, які підпадають під умови.

Система відкриває спливаюче вікно (мал. 5) з наступними атрибутами:

  • "Дата початку" - Поточна дата та час формування (можливо змінити за потреби);
  • "Кількість днів" - Число;
  • "Дата завершення" Дата завершення процесу імунізації згідно календаря;
  • "Лікувальний заклад" Назва ЛЗ, в якому створюється та буде проводитись імунізація

Для збільшення малюнку, натисніть на нього лівою кнопкою миші

Мал. 5 - Параметри формування графіку вакцинації

Система автоматично розраховує кількість днів, в залежності від зазначеного періоду, а також автоматично проставляє дату завершення, при вказаній кількості днів.

Детально алгоритм створення та роботу із карткою описано в розділах Опис картки "Імунізація"Амбулаторна картка, Стаціонарна картка.

  • Нет меток