ПРО РОЗДІЛ:

Амбулаторна картка пацієнта підпорядковується реєстру ЕМК (електронних медичних карток), в якому відображаються всі ЕМК (стаціонарні картки, амбулаторні картки, діагностика) пацієнтів, що звернулися до ЛЗ.

Блок інструкції Амбулаторна картка винесено окремо, враховуючи специфіку роботи спеціалістів закладу (користувач, з відповідними правами  з доступом до редагування та перегляду амбулаторної картки свого пацієнтата  або ЛЗ).

У даному блоці зібрана  інформація, необхідна для роботи з Амбулаторною карткою пацієнта та підпорядкованими їй роздімами: розділу Консультація спеціаліста та підрозділів:  Антропометрія; Призначені препарати; Направлення пацієнта; Направлення на аналізи.

У розділі Амбулаторна картка зазначено: 

  • аспекти роботи з амбулаторною картою;
  • опис інтерфейсу та функціоналу відповідних карток системи, пов'язаних з веденням амбулаторної картки в ЕМК пацієнта;

Інформація даного блоку є загальною для лікаря ЛЗ як ПМД так і СМД, оскільки вона складає основу роботи користувача в системі MedEir. Також інформація блоку Амбулаторна картка є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ для всіх спеціалістів, що виконують роль лікаря, що надає амбулаторні послуги.

Безпосередньо основний алгоритм роботи лікаря ПМД, СМД з системою та пацієнтом наведено в розділах: ПМД (блок Лікар ПМД)  так і СМД (блок Лікар СМД поліклініки).



УВАГА!

Невиконання рекомендацій, поданих у відповідних розділах "Інструкції користувача" може призвести до некоректної роботи системи та виникнення помилок при подальшій роботі. Також в залежності від складності вирішення помилок та усунення їх наслідків, може знадобитися певний час, що в свою чергу може позначитися на роботі як певного спеціаліста або групи, так і в цілому на роботі ЛЗ.

СТВОРЕННЯ АМБУЛАТОРНОЇ КАРТКИ:

  1.  Пошук пацієнта ("eHealth") та перевірка його ЕК
  2.  Створення Амбулаторної картки з ЕМК пацієнта

3. Створення Амбулаторної картки з картки "Запис на прийом" (якщо у пацієнта відсутня амбулаторна картка у ЛЗ).



Перелік інструкцій розділу та пошук 

Статистика переглядів інструкцій

ЯК ПРАЦЮВАТИ З ІНФОРМАЦІЄЮ:

Для переходу до потрібної інформації, необхідно обрати її з наведеної нижче або у дереві навігації розділу Амбулаторна картка   (зліва). Для переходу до інформації, зазначеної у іншому блоці, розділі або підрозділі, якщо вказано посилання - натискаєте на нього. Якщо будь-який пункт переліку або крок містить додаткову інформацію, для її відображення необхідно розкрити список (детально як користуватися інструкціями для користувача описано в розділі Навчальні матеріали та техпідтримка).

Нижче у Табл. 1 наведено перелік розділів блоку "Інструкцій користувача" з коротким описом та поясненням до кожного з них. Більш детальна інформація наведена у відповідних розділах та підрозділах, які можуть мати опис певних функцій та інтерфейсу системи (за умови, що попередньо даний опис не проводився в інших розділах інструкцій). Загалом розділи містять алгоритм дій та роботи керівника закладу з відповідними функціями системи.

Таблиця 1. Перелік розділів блоку Амбулаторна картка та їх короткий опис


ПризначенняРозділОпис

Ведення картки "Консультації спеціаліста". 

Консультація (амбулаторна взаємодія "eHealth")

Консультація спеціаліста

Опис картки розкладу, її елементів та дій для спеціаліста лікувального закладу. 

Основний алгоритм дій, необхідних при створенні та редагуванні інформації щодо внесення консультації та передачі її в систему eHealth. Також опис створення  внутрішньої консультації в системі "Медейр" (без передачі в систему eHealth для приватних клінік чи інших ЛЗ). 


Diagnose, patient, scan, diagnosis, physical examination, symptom,  healthcare icon - Download

Таблиця УЗД для редагування та перегляду внесених ультразвукових досліджень

Робота з таблицями

Містить перелік створених УЗД досліджень в межах МІС "Медейр" та ЛЗ спеціаліста.

З таблиці УЗД можна додавати та створювати УЗД дослідження. Створення та редагування таблиці проводиться лікарем ультразвукової діагностики. Лікарі ЛЗ , з відповідними правами, мають право на перегляд даної таблиці.

Ендоскопічне дослідження (Функціональної, інструментальної діагностики) для редагування та перегляду внесених досліджень

Робота з таблицями

Містить перелік створених Ендоскопічних досліджень (Функціональної, інструментальної діагностики) в межах МІС "Медейр" та ЛЗ спеціаліста.

З таблиці узд можна додавати та створювати  Ендоскопічне дослідження. Створення та редагування таблиці проводиться лікарем ендоскопістом. Лікарі ЛЗ , з відповідними правами, мають право на перегляд даної таблиці.




Таблиця "Лікарські призначення" для перегляду всіх призначень спеціаліста

Призначені препарати

Таблиця "Лікарські призначення" містить перелік всіх призначених препаратів.

Таблиця "Лікарняних листків" для перегляду всіх призначень спеціаліста

Лікарняний листок

Таблиця "Лікарняні листки" містить перелік всіх створених лікарняних листків.

Таблиця "Групи ризику Score" для внесення даних по оцінка коронарного ризику

Робота з таблицями

Містить перелік  зазначених груп ризику Score (систематична оцінка коронарного ризику) в межах МІС "Медейр" та ЛЗ спеціаліста.

З таблиці узд можна додавати та створювати додаткові дані по групам ризику. Лікарі ЛЗ, з відповідними правами, мають право на редагування таблиці (або лише на перегляд даної таблиці).



Створення та реєстрація диспансерного нагляду в системі "МедЕйр"

Робота з таблицями

Основний алгоритм дій, необхідних при створенні, редагуванні інформації щодо внесення диспансерного нагляду . Також опис внесення його у консультацію пацієнта.

Створення та реєстрація діагностичного звіту в систему 

Діагностичний звіт

Основний алгоритм дій, необхідних при створенні, редагуванні інформації щодо внесення діагностичного звіту та передачі його в систему eHealth. 

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Попередньо структура як самої "Інструкціїї користувача" так і блоків та розділів побудовані таким чином, щоб користувач поступово зміг ознайомитись з певною інформацією (від простого до складного) та переходив до більш складної (потребує попереднього ознайомлення з матеріалом, що пояснює або доповнює розуміння складної інформації). Тому, рекомендуємо послідовно ознайомлюватися з інформацією певного блоку або розділу та, у випадку необхідності, перейти за посиланнями, що направляють користувача до роз'яснення певного матеріалу або ситуації. Але все ж таки, користувач сам обирає принцип ознайомлення та роботи з матеріалом інструкцій.

  • Нет меток