Вы просматриваете старую версию данной страницы. Смотрите текущую версию.

Сравнить с текущим просмотр истории страницы

« Предыдущий Версия 6 Следующий »

Змінюємо медицину разом

23.06.2020

З 1 червня по 19 червня 2020 року командою  «МедЕйр» було проведно навчання та консультації по реєстрації ЕМЗ до системи eHealth. Наші співробітники відвідали Херсонську, Волинську області та місто Київ.

Навчання в Херсонській області було проведено у: Високопільському ЦПМСД, Новотроїцькій, Іванівській, Олешківській, Бериславській, Високопільській центральним лікарням, а також у Великоолександрівській районній лікарні.

У Волинській області навчали: Волинський обласний медичний центр онкології, Луцький клінічний пологовий будинок, Волинський обласний перинатальний центр.

В Києві навчали: Київський міський пологовий будинок №3, Київську обласну клінічну лікарню.

Основні питання, які розглядалися - стосувалися реєстрації ЕМЗ до системи eHealth для амбулаторної та стаціонарної допомоги.

Лікарі поступово освоюють процес реєстрації  електронних медичних записів, більшість вже впевнено реєструє їх в системі eHealth. Разом з нашими фахівцями, лікарі розглядали нестандартні робочі питання по реєстрації епізодів, консультацій та  виписок.

Наша команда  щодня докладає зусиль, щоб спростити введення записів до системи «МедЕйр» та подальшої реєстрації в систему eHealth.

Але є й такі питання, які потребують уваги зі сторони МОЗ, НСЗУ та ДП “Електронне здоров`я”, наприклад:

  1. Збільшення часу на амбулаторний прийом пацієнта - лікар має виконати огляд пацієнта та в режимі реального часу, або після прийому, зареєструвати результат консультації в системі "eHealth".
  2. Збільшення повноважень медичних сестер, адміністраторів, реєстраторів - для можливості реєструвати пацієнтів до системи eHealth.
  3. Відмовитись від дублювання інформації на паперових носіях - лікарі, медичні сестри реєструють медичні записи в системі eHealth та в форми облікової документації, затверджені МОЗ.

  В медиків виникає чимало питань стосовно правильного введення ЕМЗ, тому наші співробітники постійно спілкуються та приїжджають для проведення навчання в закладах охорони здоров`я. Ми раді навчати вас та підтримувати, щоденне спілкування дає змогу зрозуміти ваші потреби та удосконалювати систему. 

Спікерами навчання були: Менеджер проекту Євген, Менеджер проекту Світлана, Керівник групи впровадження Наталія, Керівник групи впровадження Євген, Керівник групи впровадження Ігор та спеціаліст по впровадженню Марк.

Дякуємо всім лікарям, медичним сестрам за активну участь у навчанні та конструктивний діалог!

Шановні медичні працівники!

Команда «МедЕйр» від усієї душі вітає вас з Днем медика!
Щирий уклін вам за невтомну працю, за ваші відкриті серця та жертовність.
Дякуємо кожному, хто невпинно рятує наші тіла, душі і розум.
Зичимо вам міцного здоров'я, особистісного та духовного розвитку і людського щастя!
Вдячні вам за ваше терпіння, за недоспані ночі на чергуваннях, за недопиту каву чи недоїдений обід, дякуємо, що з розумінням ставитесь до наших проблем і бід.
Ви янголи, даровані небесами, які щоденно долають нелегкий шлях боротьби з хворобами, покладаючи своє здоров'я і життя.
Нехай кожного медика оберігає віра, надія та любов!
Дякуємо, що ви з нами!

Подання ЕМЗ через МІС та сервіс звітності НСЗУ

18.06.2020

Від 17 червня 2020 року на YouTube каналі «support medeir»  розміщена інформація стосовно подання ЕМЗ серез МІС «МедЕйр» та сервіс звітності НСЗУ https://www.youtube.com/watch?v=wsmWpTMc5Iw

У відео вказано, що по пріоритетним пакетам послуг необхідно передавати ЕМЗ через МІС МедЕйр, окрім психіатричних лікарень та наркодиспансерів (такі заклади передають через сервіс звітності НСЗУ).  Непріоритетні пакети послуг також  необхідно передавати ЕМЗ через МІС МедЕйр.

Зазначимо, що ЕМЗ мають бути передані до сиcтеми eHealth, незалежно від того, чи підписаний закладом Договір з НСЗУ на відповідний пакет послуг.

Нормативні документи та допоміжні матеріали: Наказ МОЗ № 587 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0236-20#Text

Пакети медичних послуг https://nszu.gov.ua/storage/editor/files/paketi-medichnikh-poslug-07022020_1581100466.pdf




Лікарі можуть навчатися  клінічному кодуванню  на ePlatform Академії НСЗУ

17.06.2020

Лікарі мають можливість  проходити безкоштовне навчання по клінічному кодуванню в  середовищі ePlatform Академії НСЗУ, про це йдеться на офіційному сайті Національної служби здоров'я України. 

Навчання проходить через попередню реєстрацію на ePlatform, перейшовши за посиланням https://academy.nszu.gov.ua/ 

Реєстрацію відкрито до 26 червня 2020 року. Розробка  платформи спільна з  платформою USAID "Підтримка реформи охорони здоров'я".  Для ознайомлення з  кодуванням створено: відеолекції, тренажери кодування, посібники. Також на сайті Національної служби здоров'я України вказано, що якісне навчання можливе при наявності персонального комп'ютера чи мобільного телефону з доступом до мережі Інтернет.



  


  • Нет меток