ЗМІСТВІДЕО


                

Важливо!

Налаштування реєстру «Пацієнти» для медичних працівників та лікувального закладу може відрізнятися. Назва та перелік логічних реєстрів, кнопок спец дії залежить від окремої спеціальності та налаштування МІС адміністратором.


Реєстр «Пацієнти»

У реєстрі «Пацієнти» (мал.1) відображаються всі реєстраційні електронні картки (ЕК) пацієнтів, що звернулися до Лікувального закладу (ЛЗ). В картці пацієнта зберігаються його персональні дані. Реєстр «Пацієнти» є різновидом реєстру даних та відображає усі створенні картки пацієнтів. Причому система не дозволяє створити одного й того ж пацієнта двічі.


Мал.1. Реєстр Пацієнти


Даний реєстр може містити логічні реєстри (мал.2), що є вибіркою із загального реєстру. Вони надають більш звужену інформацію про пацієнтів та групують пацієнтів за певними ознаками:

  • «Мої пацієнти» - відображає пацієнтів створених певним лікарем або під певним ЛЗ,
  • «Мої декларації» - відображає перелік пацієнтів із деклараціями (діючими або не діючими) заключеними будь коли лікарем із цими пацієнтами, то що.








Мал.2. Логічні реєстри


Електронна картка Пацієнта

Картка Пацієнта складається з таких блоків:

  • «Персональні дані»

  • Інформаційна область картки

  • Область вкладок


Мал.3. ЕК Пацієнта

Короткий опис «Персональні дані»

Блок «Персональні дані» (мал. 4) призначений для внесення особистих персональних даних пацієнта, що дає змогу його ідентифікувати (ПІБ, дата народження, паспорт, свідотсво, тощо ). Ця частина ЕК має функцію згортання .

Більш детальну інформацію дивіться у розділі Опис картки пацієнта\Опис блоку «Персональні дані»

Мал.4. Блок «Персональні дані»

Короткий опис Інформаційної області

Блок «Інформаційна область» (мал.5) призначений для внесення додаткової особистої  інформації про пацієнта (ІПН -  Індивідуальний податковий номер,  громодянство, місце роботи, згода пацієнта). 

Більш детальну інформацію дивіться у розділі Опис картки пацієнта\Опис блоку інформаційна область (загальні дані) картки


Мал.5. Блок «Інформаційна область»


Короткий опис Області вкладок

Дана частина картки містить  вкладки (мал. 6) : «Медичні дані», «Адреси», «Контакти»,  «Дані контактних осіб», «Страхування», «Переміщення», «Лікарі», «Організації з доступом», «Декларації в системі eHealth». В дані вкладки вноситься інформація необхідна для роботи з пацієнтом у ЛЗ та заключення декларації. 

Більш детальну інформацію дивіться у розділі Опис картки пацієнта\Опис блоку область вкладок


Мал.6. Блок «Область вкладок»



Спеціальні дії в Реєстрі та ЕК Пацієнта

 Дії реєстру над картками пацієнта

Реєстр "Пацієнти" містить відповідні спецдії які дають змогу виконувати певні дії над ЕК або групами карток пацієнтів, наведені нижче на (мал.7 та в табл.1)

 

Мал.7. «Спеціальні дії» в реєстрі Пацієнти

 

Таблиця1. Призначення кнопок «Спеціальних дій» в реєстрі Пацієнти

№ п/п

Зображення кнопки

Назва кнопки

Опис

1.                

ЕМК

Кнопка відкриває Електронну медичну картку вибраного в реєстрі пацієнта

2.                





Загальний пошук пацієнта

Кнопка дозволяє виконати пошук ЕК пацієнта за загальними даними. При натисненні кнопки відкривається форма пошуку:

В поля форми пошуку необхідно внести загальні дані пацієнта, якого потрібно знайти, та натиснути кнопку [Пошук].

3.                




Пошук персони в системі «eHealth»

Кнопка дозволяє виконати пошук пацієнта в системі «eHealth» за загальними даними із декларацією створеною не в МІС МедЕйр. При натисненні кнопки відкривається форма пошуку:

В обов’язкові поля форми пошуку необхідно внести дані пацієнта, якого потрібно знайти, та натиснути кнопку [Пошук].

4.                

Взяти на облік

Кнопка призначена для первинної ланки.

Здійснює взяття пацієнта на облік в лікувальний заклад для підписання з ним декларації (детально дивіться Опис картки пацієнта\Спеціальна дія «Взяти на облік»)

5.                

Зняти з обліку

Кнопка призначена для первинної ланки.

Здійснює зняття пацієнта з обліку в лікувальному закладі (детально дивіться Опис картки пацієнта\Спеціальна дія «Зняти з обліку»)

6.                


Видалити дубль

Кнопка дозволяє видалити дубль ЕК Пацієнта, якщо на одного Пацієнта створено дві ЕК. При натисненні кнопки відкривається форма:

7.                



Переведення пацієнтів

Кнопка дозволяє здійснити переведення Пацієнтів групами від одного лікаря до іншого, або з одного ЛЗ в інший. При натисненні кнопки відкривається форма:

Обрати тип переведення, заповнити відповідні поля, натиснути [Пошук], після відтворення списку певного списку пацієнтів обрати необхідних, натиснути [Ок].

 

Дії картки над записами пацієнта

Картка пацієнта реєстру "Пацієнти" також містить відповідні спецдії які дають змогу виконувати певні дії над ЕК пацієнта, наведені нижче на (мал.8)Більш детально опис призначення, дивіться у розділі Опис картки пацієнта\Дії картки над записами пацієнта

Мал.8. «Спеціальні дії» в картці Пацієнта

 

  • Нет меток