Вы просматриваете старую версию данной страницы. Смотрите текущую версию.

Сравнить с текущим просмотр истории страницы

« Предыдущий Версия 12 Следующий »


ЗмістПризначенняОпис

Робота з карткою спеціалістів
  • Реєстрація спеціалістів в eHealth
  • Внесення змін про спеціалістів до eHealth
  • Звільнення спеціалістів в eHealth

Загальний розділ для керівників ПМД/СМД.

ВАЖЛИВО!

Для коректної роботи з системою MedEir та eHealth необхідно попередньо ознайомитися з відповідними розділами Загальний опис елементів системи, Опис ЕК спеціалістів.

Співробітники технічної підтримки МІС MedEir допомогають у випадку винекнення складностей при роботі з системою (за умови, що користувач попередньо ознайомився з відповідним матеріалом для роботи). До деяких функцій системи співробітники технічної підтримки не мають доступу (робота з eHealth доступна лише користувачам які зареєстровані на ЦК), тому для надання допомоги необхідний дистанційний доступ до ПК користувача (детально Навчальні матеріали та техпідтримка).

Реєстрацію спеціаліста ЛЗ в системі eHealth проводить керівник медичного закладу або відповідальна особа, якій надано відповідні права доступу.

Картка реєстрації спеціаліста в системі eHealth є однаковою для користувача ПМД та СМД, тому інформація подана в інструкціях загальною структурою для ПМД та СМД. У певних моментах, де є різниця в роботі, інформація позначена приміткою ПМД або СМД, - БУДЬТЕ УВАЖНІ!

УВАГА!

Невиконання рекомендацій поданих у відповідних розділах "Інструкції користувача" може призвести до некоректної роботи системи та виникнення помилок, які в свою чергу, можуть мати певні наслідки. Також в залежності від складності вирішення помилок та усунення їх наслідків, це може потребувати певного часу, що в свою чергу, може позначитися на роботі як певного спеціаліста або групи, так і в цілому на роботі ЛЗ.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З ІНФОРМАЦІЄЮ:

Для переходу до потрібної інформації необхідно обрати її з наведеної нижче або у дереві навігації розділу ЕК реєстрації спеціалістів (зліва). Для переходу до інформації зазначеної в іншому блоці, розділі або підрозділі, якщо вказано посилання - натискаєте на нього. Якщо будь-який пункт переліку або крок містить додаткову інформацію, для її відображення необхідно розкрити список. Детально як користуватися інструкціями для користувача описано в розділі Навчальні матеріали та техпідтримка

Загальний опис картки реєстрації спеціаліста в системі eHealth

ВАЖЛИВО!

Для роботи з карткою  "Реєстрація в системі eHealth" необхідно попередньо зареєструвати спеціаліста в системі MedEir.

Заявка про реєстрацію в МІС MedEir нового спеціаліста формується  керівником закладу з прикріпленим наказом про прийом на роботу.

Поля, назви яких містять зірочку (*) і символ  , є обов'язковими для заповнення.

Після реєстрації спеціаліста в МІС MedEir необхідно відкрити його картку та натиснути спеціальну дію [Реєстрація в системі eHealth] (мал. 1).

Мал. 1 -  Спеціальна дія виклику ЕК реєстрація в системі eHealth спеціаліста

Форма "Реєстрація в системі eHealth спеціаліста" містить наступні секції (мал. 2) з відповідними полями, що потребують заповнення опис наведено в таблицях (табл. 1- 6) .

Мал. 2 -  Картка спеціаліста реєстрації в eHealth

Картка може приймати наступні стани реєстрації (мал. 3, позначка [1]).

  • "Проект" - створення нової реєстрації.
  • "Очікує верифікації" - очікує підтвердження запрошення до співпраці з eHealth з електронної адреси.
  • "Активний" - спеціаліст успішно зареєстрований в системі eHealth.
  • "Прострочено" - прострочено запрошення на підтвердження реєстрації/авторизації в eHealth, термін очиквування перевищено більше 14 календарних днів.


       Мал. 3 – Стан картки при реєстрації в системі eHealth


Опис секцій картки

ВАЖЛИВО!

Перед реєстрацією спеціаліста необхідно заповнити відповідні поля, що необхідні для реєстрації спеціаліста.

Поля, назви яких містять зірочку (*) і символ  , є обов'язковими для заповнення. Поля, що не містять зазначених позначок заповнюються за потреби та не є обов'язковими.

Картка реєстрації спеціаліста в eHealth складається з певних секції (мал. 2, позначка [1] [6]), які в свою чергу містять різні поля. Опис секція та перелік полів наведено у відповідних таблицях нижче.

Секція "Персональні дані" (мал. 2, позначка [1]) містить наступні поля, табл. 1.

Таблиця 1. Секція "Персональні дані"

Назва елементу (поле)ВізуалізаціяОпис
1.

"Прізвище*"

"Ім’я*"

"По батькові"


 Текстове поле, підтримує ввод з клавіатури значень поля. Вносимо ПІБ в родовому відмінку, українською мовою без пробілу.




2.




"Дата народження*"





Числове поле. З випадаючим списком (календар) та підтримкою вводу з клавіатури значень поля. Прописуємо число, місяць, рік без роздільних занків система сама розтавляє крапки за відповідною маскою (числа першого десятку пишуться з нулем – 02.05.1987). Або обираємо потрібну дату із запропонованого календаря.

ВАЖЛИВО!

Дату народження спеціаліста потрібно внести правильну, так як йде перевірка на відповідність дати з ІПН (eHealthMedEir, ЕЦП)

При не співпадіні даних потрібно буде проводити процедуру переєстрації спеціаліста в eHealth або ЕЦП.

3.

"Стать*"

Текстове поле. З випадаючим списком та підтримкою вводу з клавіатури значень поля. Вибір проводиться з запропонованого довідника (чоловіча, жіноча)

4.

"ІПН*"

(Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП))

Позначка "Без ІПН"








Цифрове поле, підтримує ввод з клавіатури значень поля. Вноситься лише 10 цифр дійсного ІПН спеціаліста.

УВАГА!

Внесений ІПН при реєстрації в eHealth повинен співпадати з ІПН внесеним при реєстрації ЕЦП. У випадку не спувпадіння спеціаліст не зможе відправляти дані до ЦК eHealth, до поки не буде виправлено неправильне значення ІПН:

  • переєстрація спеціаліста в eHealth з правильним ІПН;
  • переєстрація ЕЦП з правильним ІПН.

Якщо спеціаліст не має РНОКПП по особистим чи релігійним переконанням (та повідомив про це відповідний контролюючий органі та має відмітку у паспорті) - необхідно відмітити позначкою "Без ІПН" та натиснути [Так] у вікні, що з’явиться.

УВАГА!

Ця дія можлива лише, якщо попередньо внесена серія і номер паспорта (поле "ІПН" автоматично заповниться даними з паспорта).

5.

"Робочий стаж"

"Про себе"


Робочий стаж - цифрове поле, підтримує ввод з клавіатури значень поля.  Містить кількість повних років на даній посаді (25).

Про себе - текстове поле, підтримує ввод з клавіатури значень поля. Містить короткий опис професійних якостей (поле не є обов’язковим).

Секція "Документи" (мал. 2, позначка [2]) містить наступні поля, табл. 2.

Таблиця 2. Секція "Документи"

Назва елементу (поле)ВізуалізаціяОпис
1.

"Тип Документу*"


Текстове поле. З випадаючим списком та підтримкою вводу з клавіатури значень поля. Вибір із запропонованого довідника типу документу, що підтверджує особу спеціаліста.


2.

"Номер*" документу


Текстове поле, підтримує ввод з клавіатури значень поля. Якщо тип документу – біометричний паспорт, необхідно вказати  дев’ятизначний номер документу (в паспорті відмічений як "Документ №"). Всі інші типи документу – зазначаємо серію та номер без пробілу.

3.

"Видано"


Числове поле. З випадаючим списком (календар) та підтримкою вводу з клавіатури значень поля. Прописуємо число, місяць, рік без роздільних занків система сама розтавляє крапки за відповідною маскою (числа першого десятку пишуться з нулем – 02.05.1987). Або обираємо потрібну дату із запропонованого календаря.

4.

"Ким видано"



Текстове поле, підтримує ввод з клавіатури значень поля. Повністю вказуємо назву органу в орудному відмінку, що видав документ, який посвідчує особу спеціаліста (наприклад: Суворовським РВ УДМС в Херсонській області)

Для біометричного паспорту – це чотири цифри.


ДО ВІДОМА:

Для внесення додаткового документу, що посвідчує особу необхідно натиснути кнопку [Додати] (мал. 4), з’явиться табличка, що дає можливість додавати декілька документів одночасно.

 Мал. 4 – Додавання декількох документів

Секція "Контактні дані" (мал. 2, позначка [3]) містить наступні поля, табл. 3.

Таблиця 3. Секція "Контактні дані"

Назва елементу (поле)ВізуалізаціяОпис



1.



"E-mail*"




Текстове поле, підтримує ввод з клавіатури значень поля. В дане поле необхідно вказати адресу існуючої електронної пошти, до якої спеціаліст має доступ.

2.

"Тип телефону*"


Текстове поле. З випадаючим списком та підтримкою вводу з клавіатури значень поля. Вибір із запропонованого довідника (стаціонарний, мобільний).

3.

"Номер*"


Цифрове поле, підтримує ввод з клавіатури значень поля. Мобільний номер починаємо вводити з цифри нуль (096…….). Стаціонарний номер починаємо вводити з коду населеного пункту (044…..).


УВАГА!

Необхідно перевірити доступ до пошти, якщо доступу немає, спеціаліст не зможе прийняти запрошення  від eHealth  про співпрацю.

Якщо спеціаліст має декілька спеціальностей (у випадку якщо лікар працює на двох різних посадах, наприклад травматолог та хірург), або був раніше зареєстрований в eHealth з вказаною електронною адресою - її необхідно змінити. Кожна послідуюча реєстрація в системі eHealth вимагає новий E-mail.

Електронна пошта є логіном при авторизації спеціаліста в системі eHealth та ідентифікує його як певного спеціаліста (спеціальність вказується у відповідному полі).

Для внесення додаткових контактів, необхідно натиснути кнопку [Додати] (мал. 5), з’явиться табличка, що дає можливість додавати декілька контактів одночасно.

Мал. 5 – Додавання контактів

Секція "Посада" (мал. 2, позначка [4]) містить наступні поля, табл. 4.

ВАЖЛИВО!

Значення поля "Роль" та "Посада" для закладів ПМД та СМД є різними в табл. 4 наведено приклади, детально варіанти значень наведено в табл. 5.

Довідники поля "Роль" та "Посада" взаємозв’язані, якщо поле роль заповнено невірно, відповідно, невірно відображає запропоновані посади.

Поле "Дата завершення" не заповнюємо.


Таблиця 4.
Секція "Посада"

Назва елементу (поле)ВізуалізаціяОпис
1.

"Роль"


ПРИКЛАД!

Текстове поле. З випадаючим списком та підтримкою вводу з клавіатури значень поля. Вибір із запропонованого довідника (детально значення наведено в табл. 5) значення для закладів ПМД та СМД є різними.

2.

"Посада"


ПРИКЛАД!

Текстове поле. З випадаючим списком та підтримкою вводу з клавіатури значень поля. Вибір із запропонованого довідника (детально значення наведено в табл. 5) значення для закладів ПМД та СМД є різними. Довідник формується в залежності від обраної ролі у попередньому полі.

3.

"Дата початку*"


Числове поле. З випадаючим списком (календар) та підтримкою вводу з клавіатури значень поля. Прописуємо число, місяць, рік без роздільних занків система сама розтавляє крапки за відповідною маскою (числа першого десятку пишуться з нулем – 02.05.1987). Або обираємо потрібну дату із запропонованого календаря. Вказується дата початку  обіймання посади спеціалістом в даному ЛЗ.

4.

"Дата завершення"


УВАГА!

Дане поле НЕ ЗАПОВНЮЄМО.


Таблиця 1. Перелік ролей спеціалістів для реєстрації


ПМДСМД

РольОписРольОпис
1Уповноважена особаАдміністратор системи. Роль в системі яка надає співробітнику можливість працювати з адміністративним функціоналом системиУповноважена особаАдміністратор системи. Роль в системі яка надає співробітнику можливість працювати з адміністративним функціоналом системи
2


Лікар 


Лікар-спеціаліст первинної медичної допомоги

Спеціаліст Лікар. В системі можливо додати 2 спеціальності лікаря за допомогою кнопки [Додати], а основну - позначити галочкою
АсистентСпівробітник відділу кадрів.
3Відділ кадрівСпівробітник відділу кадрів.Відділ кадрівСпівробітник відділу кадрів.
4Реєстратор Реєстратор медичний.Реєстратор Реєстратор медичний.

Блок "Атестація"

Поле "Назва органу, що видав сертифікат*"

Вказуємо повну назву учбового закладу в називному відмінку де фахівець отримував спеціальність (наприклад: Запорізька медична Академія післядіпломної освіти).

Поле "Спеціальність"

Довідник містить  весь перелік доступних спеціальностей, для вибору потрібної спеціальності необхідно внести перші декілька літер (наприклад: тер.. –"ерготерапія", "фізична перапія".

Позначка "Основна"

Необхідно відмітити основну атестацію (виходячи з посади лікаря) та додати, ще одну атестацію.

Поля "Категорія*" та "Тип атестації*"

Вибір із запропонованого довідника.

Поля "Номер сертифікату*",  "Дата отримання*"

Серію та номер сертифікату вносимо без  пробілу.

 Дату отримання - число, місяць, рік (числа першого десятку пишуться з нулем – 02.05.1987). Або обираємо потрібну дату із запропонованого календаря.


Поле "Дійсне до"

Вносимо з документу число, місяць, рік (числа першого десятку пишуться з нулем – 02.05.1987). Або обираємо потрібну дату із запропонованого календаря.


таб. 5 - Атестація

ВАЖЛИВО!

Якщо лікар має декілька різних спеціальностей (наприклад:  спеціальність лікаря ультразвукової діагностики і ендокринолога), при реєстрації його на посаді  ендокринолога,  позначка "Основна" буде відмічена зі спеціальністю – ендокринолог, а також, додатково (без відмітки "Основна"), необхідно додати весь перечень атестацій які має лікар.

При необхідності додавання великого переліку атестацій – необхідно клікнути на кнопку "Додати" - алгоритм додавання додаткових даних в одному блоці аналогічний (мал. 4).


Блок "Освіта"

Поле "Назва навчального закладу*"

Вказуємо повну назву учбового закладу в називному відмінку де фахівець отримував освіту (наприклад: Тернопільський державний медичний інститут).

Поле "Країна*", "Місто*"

В полі "Країна" прописуємо  декілька перших букв назви країни та обираємо із запропонованого довідника

Поле "Місто" - самостійно прописуємо назву міста з документу в називному відмінку.

Поле "Ступінь освіти*"

Обираємо з довідника відповідний ступінь освіти з диплому фахівця.

Поле "Спеціальність*"


Самостійно прописуємо назву спеціальності з документу в називному відмінку.

Поле "Номер диплому*"

Серію та номер диплому вносимо без  пробілу.


Поле  "Дата отримання*"

 

Дату отримання - число, місяць, рік (числа першого десятку пишуться з нулем – 02.05.1987). Або обираємо потрібну дату із запропонованого календаря.

 

таб. 6 - Освіта

ВАЖЛИВО!

Якщо лікар має різні освіти, необхідно клікнути на кнопку "Додати" - алгоритм додавання додаткових даних в одному блоці аналогічний (мал. 4)


Блок "Післядипломна освіта" та блок "Науковий ступінь" заповнюються аналогічно до  двох попередніх блоків (таб. 5, таб. 6).

Після внесення всіх  необхідних блоків картки натискаємо "Зберегти"  та "Зареєструвати" (мал. 5).

мал. 5 - Зберегти та зареєструвати

Для успішної реєстрації в системі eHealth  спеціаліст має прийняти запрошення за вказаною електронною адресою (мал. 6). Та перейти за вказаним посиланням (мал. 7)

мал. 6 - Запрошення від eHealth

мал 7. - Перейти за посиланням

Після чого створити пароль до eHealth (не менше 12 символів, які спеціаліст задає самостійно (великі та малі літери латиницею або кирилицею, а також цифри). Детальніше за посиланням...

УВАГА!

Якщо під час реєстрації спеціаліста з’являється повідомлення "Закінчився термін авторизації спеціаліста в системі "eHealth" (мал. 8 ). Необхідно повторно провести авторизацію спеціаліста (зверніться до адміністратора)" провести авторизацію ЛІКУВАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ.


    мал. 8  – Повідомлення про потребу авторизації лікувального закладу




  • Нет меток