Херсон – місто сонця, тепла та працьовитих медиків
21.07.2020
Команда МІС «МедЕйр» продовжує працювати в напрямку впровадження інформаційних технологій в закладах охорони здоров`я.
Робочий тиждень з 13-го по 17 липня 2020 року був щільно розписаний графіком проведення навчання, завдяки чому, вдалося відвідати більшість лікувальних закладів міста Херсона: КНП “Херсонський обласний шкірно-венерологічний диспансер”, КНП “Херсонська МКЛ ім. Є.Є. Карабелеша”, КНП “Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня”, “Херсонська МКЛ ім. Афанасія і Ольги Тропіних”, КНП “Херсонський обласний онкологічний диспансер”, КНП “Херсонська МКЛ ім. О.С. Лучанського”, КНП “Херсонський обласний кардіологічний центр” та КНП “Херсонський міський перинатальний центр II рівня ім. З.С. Клименко”.
Лікувальні заклади міста вже добре володіють навичками роботи з системою «МедЕйр» та впевнено реєструють ЕМЗ до системи eHealth. Саме тому, процес навчання поділився в пропорції 30% на 70%: 30% навчання приділили правильному алгоритму фіксації ЕМЗ в системі МедЕйр та реєстрації до системи eHealth, а 70 % навчання - запитанням та практичним заняттям для лікарів. Також окремо були розглянуті питання по функціоналу лікарняних листків, карти диспансерного нагляду, лабораторного модулю, адже заклади м. Херсона лідери, які повноцінно використовують систему «МедЕйр» та повністю заповнюють ЕМК (електронні медичні карти) пацієнтів.
Навчання проводили: Менеджер проекту Євген, Керівник групи впровадження Наталія та спеціаліст по впровадженню Галина.
Підсумком наполегливої роботи для співробітників «МедЕйр» стала вдячність від херсонських лікарів та захід сонця на узбережжі Чорного моря.
Вдячні нашим медикам за плідну співпрацю!
Навчання закладів вторинного та третинного рівня Донецької області
21.07.2020
МІС «МедЕйр» продовжує підтримувати лікувальні заклади та проводити тренінги і навчання.
З 8-го по 10 липня 2020 року наші співробітники відвідали Донецьку область та провели навчання по реєстрації ЕМЗ (електронних медичних записів) до системи eHealth. Спеціалісти відали: КНП “Добропільська лікарня інтенсивного лікування”, КНП "Обласна дитяча лікарня м. Слов'янськ" , КНП "ОТМО м. Краматорськ" та КНП "Обласний Перинатальний центр м. Краматорськ".
Під час навчання була акцентована увага на реєстрації: епізодів, консультацій, виписок зі стаціонару, діагностичних звітів; формування електронних направлень та надання відповідей (погашення) по електронним направленням.
Фахівці надавали відповіді на питання медичного персоналу та приділили увагу питанням по реєстрації ЕМЗ за пріоритетними і не пріоритетними пакетами послуг. Додатково, також, було ознайомлено лікарів та медичних працівників з нормативно-правовою базою електронної системи охорони здоров`я.
В підсумку наших зустрічей, хочемо сказати, що так як і в інших закладах охорони здоров`я, тут є питання до МОЗ, НСЗУ та ДП “Електронне здоров`я” стосовно часу заповнення ЕМЗ та швидкості реєстрації цих записів в системі eHealth. Питання є досить актуальним, адже лікар в першу чергу має приділяти увагу пацієнту та його здоров’ю.
Навчання проводили: Менеджер проекту Євген, Керівник групи впровадження Євгеній та спеціаліст по впровадженню Марк.
Незважаючи на труднощі, заклади Донецької області активно працюють з системою «МедЕйр» та реєструють ЕМЗ до системи eHealth.
Дякуємо, що ви з розумінням та повагою ставитеся до своєї праці!
Співпраця первинного та вторинного рівнів в системі МедЕйр та eHealth!
01.07.2020
25 червня 2020 року команда «МедЕйр» відвідала смт. Тиврів Вінницької області і проводила додаткове спільне навчання лікарів первинного та вторинного рівня медико-санітарної допомоги (ПМД та СМД). Основну увагу спеціалісти відвели реєстрації електронно-медичних записів до системи eHealth та взаємодії між закладами різних рівнів.
Співробітники провели навчання і практичні заняття для закладу Тиврівський РЦПМСД по реєстрації епізодів, консультацій, електронних рецептів по доступних ліках, та електронних направлень до системи eHealth. Розглянули питання взаємодії між різними рівнями медичної допомоги, а саме - отримання відповіді по електронному направленню від закладу вторинного рівня.
Разом з лікарями первинного рівня, навчання та практичні заняття проводились для лікарів вторинного рівня Тиврівської ЦРЛ. Для медиків вторинного рівня - по реєстрації епізодів, консультацій, діагностичних звітів, виписок зі стаціонару, електронних направлень та погашення електронних направлень до системи eHealth. Окрему увагу приділено саме пологам та неонатальній допомозі.
У процесі навчання медичні співробітники на практиці ознайомилися з реєстрацією електронного направлення від закладу ПМД та процесом отримання відповіді по електронному направленню від закладу СМД. Завдяки проведеному навчанню, лікарі та медичні сестри побачили, як відбувається взаємодія між закладами ПМД та СМД в межах всієї країни, адже завдяки електронному направленню пацієнт може звертатися до лікарні іншого району чи області, тобто по всій країні (умова – заклад зареєстрований в ЕСЕОЗ та підписаний Договір з НСЗУ).
Навчання проводили: Менеджер проекту Євген та Керівник групи впровадження Наталія.
Подяка від «МедЕйр» всім медичним працівникам за активну співпрацю та участь у навчанні!
Змінюємо медицину разом
23.06.2020
З 1 червня по 19 червня 2020 року командою «МедЕйр» було проведно навчання та консультації по реєстрації ЕМЗ до системи eHealth. Наші співробітники відвідали Херсонську, Волинську області та місто Київ.
Навчання в Херсонській області було проведено у: Високопільському ЦПМСД, Новотроїцькій, Іванівській, Олешківській, Бериславській, Високопільській центральним лікарням, а також у Великоолександрівській районній лікарні.
У Волинській області навчали: Волинський обласний медичний центр онкології, Луцький клінічний пологовий будинок, Волинський обласний перинатальний центр.
В Києві навчали: Київський міський пологовий будинок №3, Київську обласну клінічну лікарню.
Основні питання, які розглядалися - стосувалися реєстрації ЕМЗ до системи eHealth для амбулаторної та стаціонарної допомоги.
Лікарі поступово освоюють процес реєстрації електронних медичних записів, більшість вже впевнено реєструє їх в системі eHealth. Разом з нашими фахівцями, лікарі розглядали нестандартні робочі питання по реєстрації епізодів, консультацій та виписок.
Наша команда щодня докладає зусиль, щоб спростити введення записів до системи «МедЕйр» та подальшої реєстрації в систему eHealth.
Але є й такі питання, які потребують уваги зі сторони МОЗ, НСЗУ та ДП “Електронне здоров`я”, наприклад:
- Збільшення часу на амбулаторний прийом пацієнта - лікар має виконати огляд пацієнта та в режимі реального часу, або після прийому, зареєструвати результат консультації в системі "eHealth".
- Збільшення повноважень медичних сестер, адміністраторів, реєстраторів - для можливості реєструвати пацієнтів до системи eHealth.
- Відмовитись від дублювання інформації на паперових носіях - лікарі, медичні сестри реєструють медичні записи в системі eHealth та в форми облікової документації, затверджені МОЗ.
В медиків виникає чимало питань стосовно правильного введення ЕМЗ, тому наші співробітники постійно спілкуються та приїжджають для проведення навчання в закладах охорони здоров`я. Ми раді навчати вас та підтримувати, щоденне спілкування дає змогу зрозуміти ваші потреби та удосконалювати систему.
Спікерами навчання були: Менеджер проекту Євген, Менеджер проекту Світлана, Керівник групи впровадження Наталія, Керівник групи впровадження Євген, Керівник групи впровадження Ігор та спеціаліст по впровадженню Марк.
Дякуємо всім лікарям, медичним сестрам за активну участь у навчанні та конструктивний діалог!
Шановні медичні працівники!
Команда «МедЕйр» від усієї душі вітає вас з Днем медика!
Щирий уклін вам за невтомну працю, за ваші відкриті серця та жертовність.
Дякуємо кожному, хто невпинно рятує наші тіла, душі і розум.
Зичимо вам міцного здоров'я, особистісного та духовного розвитку і людського щастя!
Вдячні вам за ваше терпіння, за недоспані ночі на чергуваннях, за недопиту каву чи недоїдений обід, дякуємо, що з розумінням ставитесь до наших проблем і бід.
Ви янголи, даровані небесами, які щоденно долають нелегкий шлях боротьби з хворобами, покладаючи своє здоров'я і життя.
Нехай кожного медика оберігає віра, надія та любов!
Дякуємо, що ви з нами!
Подання ЕМЗ через МІС та сервіс звітності НСЗУ
Якорь | ||||
---|---|---|---|---|
|
18.06.2020
Від 17 червня 2020 року на YouTube каналі «support medeir» розміщена інформація стосовно подання ЕМЗ серез МІС «МедЕйр» та сервіс звітності НСЗУ https://www.youtube.com/watch?v=wsmWpTMc5Iw
У відео вказано, що по пріоритетним пакетам послуг необхідно передавати ЕМЗ через МІС МедЕйр, окрім психіатричних лікарень та наркодиспансерів (такі заклади передають через сервіс звітності НСЗУ). Непріоритетні пакети послуг також необхідно передавати ЕМЗ через МІС МедЕйр.
Зазначимо, що ЕМЗ мають бути передані до сиcтеми eHealth, незалежно від того, чи підписаний закладом Договір з НСЗУ на відповідний пакет послуг.
Нормативні документи та допоміжні матеріали: Наказ МОЗ № 587 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0236-20#Text
Пакети медичних послуг https://nszu.gov.ua/storage/editor/files/paketi-medichnikh-poslug-07022020_1581100466.pdf
Лікарі можуть навчатися клінічному кодуванню на ePlatform Академії НСЗУ
Якорь | ||||
---|---|---|---|---|
|
17.06.2020
Лікарі мають можливість проходити безкоштовне навчання по клінічному кодуванню в середовищі ePlatform Академії НСЗУ, про це йдеться на офіційному сайті Національної служби здоров'я України.
Навчання проходить через попередню реєстрацію на ePlatform, перейшовши за посиланням https://academy.nszu.gov.ua/
Реєстрацію відкрито до 26 червня 2020 року. Розробка платформи спільна з платформою USAID "Підтримка реформи охорони здоров'я". Для ознайомлення з кодуванням створено: відеолекції, тренажери кодування, посібники. Також на сайті Національної служби здоров'я України вказано, що якісне навчання можливе при наявності персонального комп'ютера чи мобільного телефону з доступом до мережі Інтернет.
Оглавление | ||||
---|---|---|---|---|
|